Vložka mechanická 20" omyvatelná RL-SX 50mcr

710 

Popis

Vložka mechanická 20" RL SX 50mcr
Vložka s konstantním průtokem vody a velmi nízkou tlakovou ztrátou, filtrace 50 mikronů. Vložka je vyrobena bez lepidla a těsnicích materiálů, síť je zahrnuta při tvorbě rámu. Vložka je navržena tak, aby byla vysoce odolná a trvanlivá.
Splachovací, tj. opakovaně použitelná vložka zachycuje mechanické nečistoty větší než 50mcr, používá se jako první a základní ochrana vodovodního systému a všech připojených spotřebičů.

Montáž:

do potrubí hlavního přívodu vody
před nebo za čerpadlem
kdekoli je vyžadována filtrace částic menších než 50 mcr.

Technické informace:

Filtrace:
50mcr

Max. teplota:
45°C

Max. průtok (l/h):
4000

Rozměry (mm):
505 x 70 x 30

Životnost:
24 měsíců, umýt každý měsíc

Časté otázky

Cena za Vložka mechanická 20" omyvatelná RL-SX 50mcr je 710 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vložka mechanická 20" omyvatelná RL-SX 50mcr si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38196.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vložky do filtrů 20" MASTER Atlas Filtri - V této kategorii najdete vložky určené pro filtry o velikosti 20 palců od značky MASTER Atlas Filtri. Tyto vložky pomáhají zachytit nečistoty a zlepšit kvalitu vody či jiných kapalin. Vyberte si ten správný typ vložky pro váš filtr a zajistěte si čistou vodu a plynulý chod vašeho zařízení. Podobné produkty: Vložka uhlíková 20" 10mcr, Vložka 20" CTO uhlíková 10mcr, Vložka mechanická 20" FA 25mcr vinutá, Vložka Katexová 20" QA CF-SX vodní kámen