Vložka 20" HA s polyfosfátovými krystaly – vodní kámen

1 442 

Popis

Vložka 20" HA
Vložka HA s polyfosfátovými krystaly se používá k ochraně zařízení pro ohřev vody (kotlů, praček, průtokových ohřívačů …) před tvorbou vodního kamene. Polyfosfáty působí na vnitřní kovový povrch zařízení, kde vytvářejí ochranný film, který povrch izoluje a chrání proti korozi.

Technické informace:

Pečující materiál:
krystaly s polyfosfáty sodíku

Max. teplota:
35°C

Max. tvrdost:
50°F· (500 ppmCaCO3 )

Náplň:
Polyfosfátové krystaly

Max. průtok (l/h):
1800

Rozměry (mm):
510 x 70 x 28

Použití v kombinaci s proporcionálním dávkovacím filtrem DOSAPROP je v souladu s nařízením EU 98/89 / CE pro použití na úpravu pitné vody.

Časté otázky

Cena za Vložka 20" HA s polyfosfátovými krystaly – vodní kámen je 1442 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vložka 20" HA s polyfosfátovými krystaly – vodní kámen si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38195.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vložky do filtrů 20" MASTER Atlas Filtri - V této kategorii najdete vložky určené pro filtry o velikosti 20 palců od značky MASTER Atlas Filtri. Tyto vložky pomáhají zachytit nečistoty a zlepšit kvalitu vody či jiných kapalin. Vyberte si ten správný typ vložky pro váš filtr a zajistěte si čistou vodu a plynulý chod vašeho zařízení. Podobné produkty: Vložka uhlíková 20" 10mcr, Vložka mechanická 20" FA 25mcr vinutá, Vložka anexová 20" QA AF-SX redukce dusičnanů, Vložka Katexová 20" QA CF-SX vodní kámen