Vložka mechanická 7" FA SX 5mcr vinutá

132 

Popis

Vložka mechanická 7" FA SX 5mcr
Jednorázová vložka pro zachycení mechanických nečistot větších než 5 mcr se používá jako základní ochrana vodovodního systému a všech připojených spotřebičů.
V případě většího znečištění nebo vyšších nároků na kvalitu čištění doporučujeme instalovat filtr ATLAS DUO s druhou mechanickou kazetou 50 nebo 5 mcr.

Vhodné pro pitnou vodu.
Používá se v přívodním potrubí vody nebo za čerpadlem.
Vysoce účinná filtrace jemných částic, rzi, písku a štěrku.
Vyrobeno z navinutého polypropylenového vlákna

Technické informácie:

Filtrace:
5mcr

Max. teplota:
45°C

Max. průtok (l/h):
1400

Rozměry (mm):
173 x 61 x 28

Životnost:
3-6 měsíců v závislosti na obsahu nečistot ve vodě

Časté otázky

Cena za Vložka mechanická 7" FA SX 5mcr vinutá je 132 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vložka mechanická 7" FA SX 5mcr vinutá si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 17000.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vložky do filtrů 7" JUNIOR Atlas Filtri - V této kategorii najdete vložky do filtrů 7" JUNIOR od značky Atlas Filtri. Tyto vložky jsou vhodné pro filtry s průměrem 7 palců a jsou určeny pro použití v různých aplikacích, jako například při čištění vody nebo oleje. Nabízíme širokou škálu vložek, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a zajišťují… Podobné produkty: Vložka HA 7 "s poly-fosfátovými krystaly (ne na pitnou vodu), 7" Vložka CB-EC CTO 10 mcr uhlíková, Vložka uhlíková – chlor 7" LA rozebíratelná, Vložka 7" SX HA SILIPHOS