Vložka mechanická 7" RL SX 50mcr omyvatelná

244 

Popis

Vložka mechanická 7" RL SX 50mcr
Vložka s konstantním průtokem vody a velmi nízkou tlakovou ztrátou, filtrace 50 mikronů. Vložka je vyrobena bez lepidla a těsnicích materiálů, síť je zahrnuta při tvorbě rámu. Vložka je navržena tak, aby byla vysoce odolná a trvanlivá.
Splachovací, tj. opakovaně použitelná vložka zachycuje mechanické nečistoty větší než 50mcr, používá se jako první a základní ochrana vodovodního systému a všech připojených spotřebičů.
V případě většího znečištění nebo vyšších nároků na kvalitu čištění doporučujeme instalovat filtr ATLAS DUO s druhou mechanickou vložkou (50, 25, 5, 1 mcr).

Montáž:

do potrubí hlavního přívodu vody
před nebo za čerpadlem
kdekoli je vyžadována filtrace částic menších než 50 mcr.

Technické informace:

Filtrace:
50mcr

Max. teplota:
45°C

Max. průtok (l/h):
1700

Rozměry (mm):
173 x 70 x 30

Životnost:
24 měsíců, umýt každý měsíc

Časté otázky

Cena za Vložka mechanická 7" RL SX 50mcr omyvatelná je 244 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vložka mechanická 7" RL SX 50mcr omyvatelná si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 17001.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vložky do filtrů 7" JUNIOR Atlas Filtri - V této kategorii najdete vložky do filtrů 7" JUNIOR od značky Atlas Filtri. Tyto vložky jsou vhodné pro filtry s průměrem 7 palců a jsou určeny pro použití v různých aplikacích, jako například při čištění vody nebo oleje. Nabízíme širokou škálu vložek, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a zajišťují… Podobné produkty: Vložka HA 7 "s poly-fosfátovými krystaly (ne na pitnou vodu), 7" Vložka CB-EC CTO 10 mcr uhlíková, Vložka 7" SX HA SILIPHOS, Vložka mechanická 7" FA SX 5mcr vinutá