Vložka 7" SX HA SILIPHOS

538 

Popis

Vložka 7" SX HA SILIPHOS
Filtrační vložka HA se Siliphosem je směs fosforečnanů a polyfosforečnanů obsahující křemičitany ve formě sklovitých průhledných kuliček, které zabraňují tvorbě vodního kamene a omezují korozi kovových povrchů.
Siliphos vytváří na vnitřním povrchu potrubí a topných těles mikrofilm, který zabraňuje usazování vodního kamene na topných tělesech a v případě měkké vody zabraňuje pronikání kyslíku do potrubí, čímž zastavuje korozi.
Schváleno pro styk s pitnou vodou
Max. Průtok (l/h): 1000
Filtrační vložka naplněná 500 g Siliphosu – vhodná pro všechny filtry velikosti 7"

Časté otázky

Cena za Vložka 7" SX HA SILIPHOS je 538 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vložka 7" SX HA SILIPHOS si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38185.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vložky do filtrů 7" JUNIOR Atlas Filtri - V této kategorii najdete vložky do filtrů 7" JUNIOR od značky Atlas Filtri. Tyto vložky jsou vhodné pro filtry s průměrem 7 palců a jsou určeny pro použití v různých aplikacích, jako například při čištění vody nebo oleje. Nabízíme širokou škálu vložek, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a zajišťují… Podobné produkty: Vložka HA 7 "s poly-fosfátovými krystaly (ne na pitnou vodu), Vložka mechanická 7" RL SX 50mcr omyvatelná, Vložka mechanická 7" FA SX 5mcr vinutá, Vložka uhlíková – chlor 7" LA rozebíratelná