Vložka HA 7 "s poly-fosfátovými krystaly (ne na pitnou vodu)

376 

Popis

Vložka je určena ke snížení tvorby vodního kamene a koroze pro domácí i průmyslové instalace.
POZOR: Tyto vložky jsou vhodné pro pitnou vodu LEN při použití filtru DOSAPROP.
Domácí použití: ochrana vodovodních trubek, baterií, sprch, praček, boilerů a podobně.Technické použití: Tochrana topných systémů, výměníků tepla, jednotek reverzní osmózy, ochrana systémů průmyslových vod a jiných instalací.Údržba: žádná.Pozn .: Doporučuji použít mechanický před-filtr na ochranu vložky.Max. průtok (l / h): 1000
Rozměry (mm): 176x70x28
Životnost: 3-6 měsíců.
PRACOVNÍ PODMÍNKY VLOŽKY:Ošetřující materiál: krystaly s polyfosfáty sodíku.Max. pracovní teplota: ·· 35 ° CMax. tvrdost: ·· 50 ° F · (500 ppmCaCO3)Pozn .: ošetřovaná voda může být zahřátá na 75 ° – 80 ° C, při zvyšování teploty polyfosfát postupně ztrácí efektivitu filtrování.

Časté otázky

Cena za Vložka HA 7 "s poly-fosfátovými krystaly (ne na pitnou vodu) je 376 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vložka HA 7 "s poly-fosfátovými krystaly (ne na pitnou vodu) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 17004.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vložky do filtrů 7" JUNIOR Atlas Filtri - V této kategorii najdete vložky do filtrů 7" JUNIOR od značky Atlas Filtri. Tyto vložky jsou vhodné pro filtry s průměrem 7 palců a jsou určeny pro použití v různých aplikacích, jako například při čištění vody nebo oleje. Nabízíme širokou škálu vložek, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a zajišťují… Podobné produkty: Vložka mechanická 7" FA SX 5mcr vinutá, Vložka anexová – dusičnany 7 "QA 7 AF-SX, Vložka 7" SX HA SILIPHOS, 7" Vložka CB-EC CTO 10 mcr uhlíková