7" Vložka CB-EC CTO 10 mcr uhlíková

202 

Popis

Vložka CB-EC CTO 10 mcr je vyrobena z lisovaného uhlíku původem z kokosových skořepin. Je určena k použití před konečným místem spotřeby vody a filtruje jemné nečistoty a sedimenty.
Vložka CB-EC CTO 10 mcr je plněna aktivním uhlím na redukci zápachu a špatné chuti, pesticidů, chloru a chlorurátů a těkavých organických látek.
Technické parametry:

Životnost:  3-6 měsíců, v závislosti na složení vody
Max. teplota:  45ºC
Max. průtok (l/h):  160
Rozměry (mm):  173x70x26

 

Časté otázky

Cena za 7" Vložka CB-EC CTO 10 mcr uhlíková je 202 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S 7" Vložka CB-EC CTO 10 mcr uhlíková si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 42768.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vložky do filtrů 7" JUNIOR Atlas Filtri - V této kategorii najdete vložky do filtrů 7" JUNIOR od značky Atlas Filtri. Tyto vložky jsou vhodné pro filtry s průměrem 7 palců a jsou určeny pro použití v různých aplikacích, jako například při čištění vody nebo oleje. Nabízíme širokou škálu vložek, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a zajišťují… Podobné produkty: Vložka anexová – dusičnany 7 "QA 7 AF-SX, Vložka HA 7 "s poly-fosfátovými krystaly (ne na pitnou vodu), Vložka uhlíková – chlor 7" LA rozebíratelná, Vložka mechanická 7" FA SX 5mcr vinutá