Vložka uhlíková – chlor 7" LA rozebíratelná

322 

Popis

Uhlíková vložka LA rozebíratelná eliminuje nežádoucí zápach a chuť vody zapříčiněné chlorem a jinými organickými látkami. Odstraňuje pesticidy, insekticidy a chlorová rozpouštědla.
Domácí použití: Důkladné ošetření vody od chlóru. Vhodné nejen k pití a vaření, ale i sprchování a koupání.
Technické použití: Ošetření od chlóru v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu, předošetření jednotek s reverzní osmózou.
Je třeba použít mechanický před-filtr k ochraně vložky.
Technické parametry:

Max. průtok (l/h): 300
Max. teplota: 45ºC
Rozměry (mm): 176x70x28
Materiál nádoby:  polystyren
Materiál koncové hlavy a mřížky: polystyren
Materiál plochého těsnění: PVC
Materiál zádržné pěny: polyuretan
Filtrační materiál: granulát s aktivním uhlím s kokosovou vrstvou

Vložka je konstruována jako rozebíratelný kontejner, kde aktivní náplň lze jednoduše vyměnit za novou.
Upozornění:
Před prvním použitím filtru s touto vložkou doporučujeme použít filtrační vložku „LA“ propláchnout cca 3 až 5 l vody a tuto vodu nechat vytéct do odtoku. Při tomto propláchnutí může dojít k vyplavení drobných částic aktivního uhlí, které se vytvořily rozdrobením náplně při přepravě. Tento jev je jen jednorázový a v budoucnosti už nenastane. Vložka bude nadále plnit spolehlivě svoji funkci.

Časté otázky

Cena za Vložka uhlíková – chlor 7" LA rozebíratelná je 322 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vložka uhlíková – chlor 7" LA rozebíratelná si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 17002.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vložky do filtrů 7" JUNIOR Atlas Filtri - V této kategorii najdete vložky do filtrů 7" JUNIOR od značky Atlas Filtri. Tyto vložky jsou vhodné pro filtry s průměrem 7 palců a jsou určeny pro použití v různých aplikacích, jako například při čištění vody nebo oleje. Nabízíme širokou škálu vložek, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a zajišťují… Podobné produkty: Vložka mechanická 7" RL SX 50mcr omyvatelná, Vložka 7" SX HA SILIPHOS, Vložka mechanická 7" FA SX 5mcr vinutá, 7" Vložka CB-EC CTO 10 mcr uhlíková